قوانین و مقررات

قوانین سایت

. تمامی کتب ارائه شده توسط کتابینو پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می‌شوند.

. کلیه کتاب‌ها بصورت نو عرضه می گردد و کتابینو کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

. همه کتاب‌های فعال روی سایت لزوما موجود نمی‌باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته: کتابینو قیمت کتاب‌ها را روی سایت بروزرسانی می‌کند و کتاب‌های چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتاب‌های موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.

نکته : کتابینو تمامی محصولات عرضه شده را صرفا بر اساس قیمت تعیین شده ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچ اختیار و نقشی ندارد و ممکن است قیمت کتاب‌ها توسط ناشران تغییر نماید. این تغییرات توسط پشتیبان به اطلاع مشتریان گرامی می‌رسد.

. تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می‌گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می‌شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب کتابینو مشاوره نمایید.

. خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و کتابینو هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می‌باشد زیرا کلیه بسته‌های پستی بیمه هستند و پس از آن کتابینو می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

. کتابینو قیمت کتاب‌ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می‌کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می‌گردد.

نکته: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای کتابینو غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد، کتابینو کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

. اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر کتابینو می‌باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

. کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.